Dzienny Dom Opieki Medycznej powstał w ramach unijnego projektu mającego na celu wsparcie deinstytucjonalizacji opieki nad osobami niesamodzielnymi (zależnymi,w tym osobami starszymi), poprzez rozwój systemu świadczeń zdrowotnych. Świadczenia te będą realizowane w nowoczesnej placówce medycznej – Medical Clinic Podhale w miejscowości Waksmund, 8 km od Nowego Targu.

Celem projektu jest organizacja wysokiej jakości opieki lekarskiej i rehabilitacyjnej nad osobami niesamodzielnymi i starszymi, których stan zdrowia wymaga wdrożenia tego typu terapii. Nasze usługi kierujemy zwłazcza do osób bezpośrednio po przebytej hospitalizacji lub którym w przeciągu ostatniego roku udzielone zostały świadczenia zdrowotne z zakresu leczenia szpitalnego oraz do osób, w przypadku których występuje ryzyko hospitalizowania w najbliższym czasie.

Rekrutacja prowadzona jest w naborze ciągłym – szczegóły dotyczące kryteriów, zasad przyjęcia i uczestnictwa w projekcie, znajdą Państwo w zakładce: Rekrutacja. Zapraszamy serdecznie!