O nas

Co robimy?

Realizujemy projekty dofinansowane z Funduszy Europejskich, w ramach których oddajemy do Państwa dyspozycji – Dzienny Dom Opieki Seniora oraz Dom Dziennej Opieki Medycznej – zlokalizowane w gminie Nowy Targ. Nasze placówki to miejsca, które powstały z myślą o zapewnieniu osobom starszym oraz niesamodzielnym kompleksowej dziennej opieki, połączonej z aktywizacją psychofizyczną, wsparciem medyczno-fizjoterapeutycznym i przywróceniem naszym podopiecznym radości życia.

Każda z nich stanowi przyjazną przestrzeń stworzoną z myślą o wsparciu i odciążeniu tych rodzin, na których spoczywa codzienna opieka nad seniorami oraz osobami niesamodzielnymi, wykluczająca jej członków np. z życia zawodowego.

Dokładamy wszelkich starań, aby każdy, kto nas odwiedzi, czuł się w naszych placówkach komfortowo i widział, ile serca wkładamy w te projekty. A przede wszystkim, by chciał do nas wracać, wiedząc, że jest to bezpieczna przystań wypełniona pozytywną energią.

Miejsce stworzone
z miłości do ludzi

1

Opieka

Gwarantujemy naszym podopiecznym kompleksową opiekę specjalistów, dla których wsparcie osób starszych jest nie tylko zajęciem zawodowym, ale realną pasją.

2

Terapia

Dzięki terapii zajęciowej oraz opiece fizjoterapeutycznej nie tylko poprawiamy kondycję fizyczną osób starszych, ale również wpływamy pozytywnie na ich nastawienie do życia.

3

Atmosfera

Wsparcie, zrozumienie, szacunek, indywidualne podejście – to wartości, którym hołdujemy. Staramy się stworzyć w naszym domu atmosferę ciepła i bezpieczeństwa.